PRODUKTY

dojedeme kamkoliv

Prefa

logo prefa

Ceník 2015 ke stažení zde.

Katalog - hranaté svody

 

Webové stránky: www.cz.prefa.com/cz.

Základním materiálem pro hliníkové výrobky PREFA jsou slitiny dle EN 1396. Povrchová úprava falcovaných tašek, falcovaných šindelů, falcovaných šablon, okapových žlabů, 

trubek a plechů probíhá metodou coil coating a splňuje přísné požadavky ECCA (European coil coating Association) v Bruselu. 40 let záruka na základní hliníkový materiál falcovaných tašek PREFA, falcovaných šindelů PREFA a falcovaných šablon PREFA proti rozbití, korozi a poškození mrazem v přirozených podmínkách a při odborné pokládce stavebním klempířem!

Hranatý odvodňovací systém

Kompletní hranatý odvodňovací systém z hliníku dává nový rozměr odvodnění střech. Jednoduchým a elegantním designem je vhodný pro použití na moderních budovách. Hranatý odvodňovací systém PREFA se skládá z několikarůzných na sebe pasujících dílů, jako jsou například: hranatý svod s kotlíkem, různá kolena 72° či ozdobné kotlíky s hranatým zaústěním.

Nový inovativní hliníkový výrobek přesvědčí svým robustním provedením: protlačovaný hranatý svod PREFA o tloušťce materiálu 1,6 mm, šířce stěny 100 mm a s průběžným profilem na zadní stěně svodu. Hranatý svod zaujme nejen svým tvarem, ale i promyšleným skrytým upevněním pomocí trnu se závitem M10, který dá vyniknout tomuto designovému prvku na fasádě.

Dokonale ucelený systém doplňků hranatého svodu se snadnou a rychlou montáží přímo na budově je k dispozici v osmi základních barvách a v přírodním hliníku. Nabízí se i možnost barevného provedení na speciální objednávku dle vlastního výběru podle vzorkovníku RAL.

PREFA Quadratrohr referenz 12 6492621ef1 6313942037.

Podokapní žlab
Okapové žlaby PREFA jsou osvědčené již mnoho desetiletí a ohromují propracovaným technickým řešením detailů. Široká nabídková paleta 11 standardních barev a libovolné speciální barvy (RAL a NCS) umožňují prakticky jakékoli designové variace. Od varianty tón v tónu až po architektonicky zajímavé akcenty kontrastních barev - vše je možné.

Okapové žlaby PREFA jsou vyráběny z barevných hliníkových svitků. Základním materiálem pro hliníkové výrobky PREFA jsou slitiny dle EN 573 resp. DIN 1725. Povrchová úprava okapových žlabů a trubek probíhá metodou coil coating a splňuje přísné požadavky ECCA (European coil coating Association) v Bruselu.
Výrobek svou trvalou teplotní odolností od -30 °C do +80 °C splňuje vysoké nároky na vnější architekturu. Vrstva laku je tvarovatelná a odolná vůči běžným povětrnostním vlivům. Výrobu metodou coil coating doprovázejí přísné kontroly jakosti. Tloušťka vrstvy, stupeň lesku, barevný odstín, tvrdost laku, přilnavost laku, vazba laku, odolnost proti deformaci a vytvrzení laku jsou důležitá kritéria zkoušek. K tomu navíc zkoumání dlouhodobého chování při testech postřikem solí a venkovní expozicí.

podokapni zlab

Nástřešní žlab

PREFA proto zcela sází na lehký kov hliník, protože kontaminace odtékajících srážkových vod těžkými kovy je vyloučena. V případě PREFA jsou dokonce i laky používané pro povrchovou úpravu organické a tedy naprosto nezávadné. Není znám žádný škodlivý účinek na podzemní a povrchové vody a zátěž rostlinného a zvířecího světa při použití hliníkových výrobků PREFA.
Protože hliník nekoroduje

PREFA používá pro výrobu hliníkových okapových systémů speciální hliníkové slitiny odolné proti mořské vodě. V případě poškození povrchu se holý hliník v kombinaci s kyslíkem potáhne trvalou ochrannou vrstvou oxidu, která chrání výrobek před dalším poškozením.

Kromě toho se hliník skvěle hodí pro recyklaci. Hliník má tu vynikající vlastnost, že jej lze bez ztrát kvality 100% znovu používat. Kromě toho lze v případě recyklovaného hliníku ušetřit 95 % energie potřebné pro výrobu.

 

Akce Bramac

Na výrobky Bramac je nyní sleva až 40%. Více informací na naší prodejně.

© MPS Semily | tel: 481 652 504 | e-mail: obchod@mpssemily.cz