PRODUKTY

dojedeme kamkoliv

Besk

logo besk

Ceník 2015 ke stažení zde.

Prospekt produktů Besk zde.

Záruční list Besk zde.

Prohlášení o shodě Besk zde.

Webové stránky: www.besk.cz.

Společnost Besk, se sídlem v Praskačce na Královohradecku vznikla v roce 1991 a velmi brzo se zařadila mezi přední české výrobce betonové střešní krytiny. Obliba betonové střešní krytiny BESK neustále vzrůstá. A není to náhoda. Její vysoká kvalita je samozřejmostí, o čemž nejlépe vypovídá poskytovaná třicetiletá záruka. Zákazníci oceňují rovněž její atraktivní vzhled, který je dán mj. i dokonalým povrchem a jasnými barvami tašek.

Tyto příznivé vlastnosti předurčují krytinu BESK k nejširšímu použití. Od rodinných domů, přes hospodářská stavení, až po historické či moderní objekty se složitými tvary střech. Vysoká mrazuvzdornost zaručuje rovněž její bezproblémové použití i v extrémních horských oblastech. Kvalita střechy však není dána pouze kvalitou tašek. Proto společnost BESK dodává rovněž široký sortiment montážních prvků pro kompletaci střechy, které podstatně zvyšují funkčnost i celkovou úroveň celého střešního systému.

besk produkty 03

Firma nabízí dva základní typy betonové střešní krytiny: tradiční a osvědčené tašky BESK EXTRA s matnou povrchovou úpravou a špičkovou tašku BESK SUPER s lesklou povrchovou úpravou. Dokonalá ochrana střešní krytiny BESK SUPER v podobě zvýšené tvrdosti a odolnosti povrchu se dá přirovnat k perfektně navoskované karosérii moderního automobilu opatřené navíc tím nejkvalitnějším lakem.

besk produkty 01besk produkty 02

besk 01besk 02besk 03

Akce Bramac

Na výrobky Bramac je nyní sleva až 40%. Více informací na naší prodejně.

© MPS Semily | tel: 481 652 504 | e-mail: obchod@mpssemily.cz