PRODUKTY

dojedeme kamkoliv

loga km beta maleBetonové střešní krytiny KM Beta

Ceník KM Beta z roku 2015 zde.

Webové stránky www.kmbeta.cz

 O krytinách KM Beta

km taskyBetonová střešní krytina KMB Beta je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KMB Beta jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. Díky vzrůstajícímu zájmu jak realizačních firem, tak koncových zákazníků je firma KM BETA jedním z největších výrobců střešní krytiny v ČR.

Taška KMB BETA se vyznačuje vysoukou pevností, díky které se může vyrábět ve větších rozměrech a tím snížit jejich počet na 1m2, s tím je spojena i nižší cena a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené. Další skvělá vlastnost je její mrazuvzdornost, která také přispívá k životnosti až 100 let.

Betonová taška KMB Beta Vám nabízí 3 povrchové úpravy a pestrou škálu barevných odstínů, které jsou barevně stálé. Takže si můžete vybrat podle vašeho vkusu a charakteru stavby.

Povrchové úpravy

  • ELEGANT - dvojitý akrylátový nástřik
    kmbeta 01
  • BRILIANT - speciálního dvojitý nástřik s leskem
    kmbeta 02
  • STANDARD - probarvený beton bez povrchové úpravy
    kmbeta 03
  • EFEKT - s povrchovou úpravou trojitého akrylátového nástřiku vytvářející barevný efekt v kombinaci barev višňová,černá.

KMB Hodonka

Je betonová střešní krytina s novým profilem, která vytváří na střeše zajímavé efekty.Nová barevná povrchová úprava s leskem je na první pohled odlišná a řadí tašku mezi exluzivní tašky.Profilovaná drážková taška vyrobená z jemnozrnného probarveného betonu. Povrch je opatřen speciálním akrylátovým nástřikem s leskem. Pro krytí šikmých střech od 12°do 90°. Použití není omezeno nadmořskou výškou.

Společnost KM Beta nabízí 30-ti letou záruku na kvalitu materiálu, pevnost, mrazuvzdornost a neprosákavost betonových tašek KM Beta a KM Klasik. V naší nabídce máme kompletní sortiment výrobků KM BETA v uvedených barevných odstínech a povrchových úpravách. Bližší informace o jednotlivých modelech získáte na prodejně MPS Semily.

kmbeta 04

Akce Bramac

Na výrobky Bramac je nyní sleva až 40%. Více informací na naší prodejně.

© MPS Semily | tel: 481 652 504 | e-mail: obchod@mpssemily.cz