PRODUKTY

dojedeme kamkoliv

Büsscher & Hoffmann

buscher hoffmann

Webové stránky: www.bueho.cz.

Ceník 2015

Střešní a izolační pásy ze živice a polymerové živice vyrábí firma BÜSSCHER & HOFFMANN průmyslově již přes 150 let a úspěšně je používá na ochranu staveb před vlivy počasí a prostředí a proti působení povrchové a podzemní vody.

PLOCHÉ STŘECHY, SPODNÍ STAVBA: elastomerní pásy

Natavitelné elastomerní bitumenové pásy

Elastomerní bitumenové pásy společnosti BÜSSCHER & HOFFMANN vyráběné podle osvědčených tradičních receptur se vyznačují zejména výbornou elasticitou (pružné chování jako u pryže), ohebností při nízkých teplotách, např. -25 °C, nebo -20 °C podle ÖNORM B 3646, ev. -15 °C podle EN 1109 , dále odolností vůči tepelným vlivům, např. +100 °C podle EN 1110, odolností vůči stárnutí a povětrnostním vlivům.


PLOCHÉ STŘECHY, SPODNÍ STAVBA: plastomerní pásy

Natavitelné plastomerové bitumenové pásy

Plastomerní bitumenové pásy společnosti BÜSSCHER & HOFFMANN určené k použití při zvláště vysokých nárocích na tepelnou odolnost. Ohebnost při nízkých teplotách -10°C, tepelná odolnost + 130 °C podle ÖNORM B 3646.¨

PLOCHÉ STŘECHY: samolepící elastomerní pásy za studena

Samolepící elastomerní bitumenové pásy aplikované zastudena

Samolepící elastomerní bitumenové pásy aplikované za studena určené ke zpracování bez natavovacích hořáků a ohřívačů asfaltu. Vhodné pro použití k izolaci plochých a šikmých střech u novostaveb a rekonstrukcí (např. k přímému lepení na tepelnou izolaci).

ŠIKMÉ STŘECHY: elastomerní pásy s barevným posypem

Natavitelné elastomerní bitumenové pásy s barevným posypem

Elastomerní bitumenové pásy společnosti BÜSSCHER & HOFFMANN se speciální recepturou pro šikmé střechy jsou charakterizovány zvláště vysokou svařovací kvalitou a architektonicky náročnými barevnými plochami.


ŠIKMÉ STŘECHY: bednicí a podstřešní pásy

Elastomerní bitumenové podkladní pásy

Elastomerní bitumenové podkladní pásy společnosti BÜSSCHER & HOFFMANN na dřevěné bednění se vyznačují nášlapnu pevností, pružností, odolností proti roztržení a ohebností při nízkých teplotách. Zvláště dobře se zpracovává provedení SK s podélným samolepicím svarem, aplikace zastudena.
Výrobky označené * budou koncem přechodné doby pro označení CE z programu vyjmuty, poněvadž neodpovídají aktuálním normám ÖNORM.


OZELENĚNÉ STŘECHY: elastomerní pásy

Natavitelné elastomerní bitumenové pásy pro ozeleněné střechy

Izolační pásy nejvyšší kvality pro extenzivně, ale i intenzivně ozeleněné střechy. Odolnost izolační vrstvy proti prorůstání kořínků je zajištěna ekologicky velmi přijatelnými speciálními aditivy (HERBITECT®).

6323 preview busscher3

Akce Bramac

Na výrobky Bramac je nyní sleva až 40%. Více informací na naší prodejně.

© MPS Semily | tel: 481 652 504 | e-mail: obchod@mpssemily.cz