PRODUKTY

dojedeme kamkoliv

Pálené tašky Röben 

logo roben male

Katalog ke stažení zde.

Webové stránky: roben.com.cz.

Firma RÖBEN je rodinný koncern vyrábějící keramické stavební materiály již více než 150 let. V nabídce najdete širokou barevnou paletu povrchových úprav engob i glazur.

Pálená krytina se vyrábí pálením čistě přírodních materiálů (hlíny a jílu) a neobsahuje žádné škodlivé příměsi. Tašky jsou vyráběny nejmodernější technologií, která vyniká zejména pečlivou přípravou a kontrolou suroviny. Po vypálení má střep velice nízkou nasákovost a hladký povrch. Při výrobě se používá moderní energetický úsporný způsob výpalu, kde tašky Röben projíždějí pecí postavené na pecních vozech bez podpůrných kazet a bez vzájemného kontaktu. Zůstává tak zachována dokonalá povrchová úprava materiálu.

Bohatá nabídka keramických doplňků

Doplněním bohaté nabídky je kompatibilní systém keramických doplňků, který obsahuje několik modifikací hřebenáčů, okrajové a větrací tašky, anténní prostupy, pro odvětrání kanalizace, půlky, ukončovací apod.
Všechny keramické doplňky jsou dostupné ve stejném barevném provedení jako nabízené základní tašky.

Záruka

Výrobce udává záruční dobu na všechny pálené tašky 30let.

Kvalita a cena

Odlišnost většinou stojí nějaké peníze navíc. To však neplatí v případě střešní krytiny Röben. Vysoká kvalita a výjimečný design zde nejsou vykoupené vysokou cenou. Srovnejte náklady na pořízení s jinými pálenými taškami a přesvědčíte se sami. Střecha vyšší úrovně je odolnější vůči mechům a usazování mechanických nečistot. Vaše střecha bude vypadat skvěle a nepotřebuje k tomu žádnou speciální údržbu – ušetříte dvakrát.

Výběr

Sortiment pálených tašek Röben je citlivě zvolen tak, abyste se v nich snadno orientovali. Každá taška má svá vzhledová specifika. Jednoduše si vyberete, a vždy si můžete být jisti, že výsledný efekt bude dokonalý. Neomezujte se pouze výběrem barev a dopřejte si i možnost volby vzoru – rustikální engoba či podzimní list dají vašemu domu vyniknout. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci.

Akce Bramac

Na výrobky Bramac je nyní sleva až 40%. Více informací na naší prodejně.

© MPS Semily | tel: 481 652 504 | e-mail: obchod@mpssemily.cz