PRODUKTY

dojedeme kamkoliv

Plechové krytiny

trapez t20

Plechové krytiny jsou oblíbené pro svou relativně nízkou hmotnost, díky které nevyžadují tak masivní střešní konstrukce a nosné zdivo budovy. Jsou přitom trvanlivé i elegantní. 

Jako žádná jiná získala společnost PREFA Aluminiumprodukte GmbH v posledních 65 letech jméno i mimo rakouské hranice svým vývojem, výrobou a prodejem střešních a fasádních systémů z hliníku.

Společnost Ruukki to je finská kvalita pro renovace i nové stavby.

Je jedním z největších výrobců stavebních materiálů z oceli ve střední Evropě. Nabízí kompletní řešení a systémy pro obytné,
průmyslové a zemědělské stavby.

Lindab je mezinárodní skupina, která vyvíjí, vyrábí, prodává a distribuuje produkty a systémová řešení, která zjednodušují výstavbu a zlepšují vnitřní klima budov.

Společnost SATJAM, s.r.o. je dodavatelem kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

KERAMET, spol. s r.o. působí na tuzemském trhu již od roku 1993 jako obchodník s hliníkovými polotovary a dalšími výrobky převážně z hliníku a jeho slitin. Výroba a prodej lehkých krytin z hliníku, falcované a tvarované hliníkové krytiny

Akce Bramac

Na výrobky Bramac je nyní sleva až 40%. Více informací na naší prodejně.

© MPS Semily | tel: 481 652 504 | e-mail: obchod@mpssemily.cz