PRODUKTY

dojedeme kamkoliv

Lindab

logo lindab male

Ceník 2015 ke stažení zde.

Inspirační katalog - taškové krytiny

Kompletní sortiment

Webové stránky: www.lindabstrechy.cz.

Lehké střešní krytiny Lindab splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek s výraznou, nebo naopak nenápadnou vlnou. Dávají tak střeše dokonalý vzhled a majiteli možnost zvolit střešní krytinu ve stylu a barvě korespondující s dalšími stavebními prvky.
Charakteristickou vlastností krytin Lindab je snadná a rychlá montáž, dlouhá životnost a minimální údržba.

Krytina Ideal


Lehká střešní krytina vyrobena z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Krytina je profilovaná do tvaru klasických střešních tašek s nenápadnou vlnou.

Krytina Lindab IDEAL  je cenově nejdostupnější model v naší nabídce.

taskova krytina Ideal

Krytina Mega


Lehká střešní krytina vyrobena z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Krytina je profilovaná do tvaru klasických střešních tašek s typickou ostřejší profilací v románském stylu. Krytina Lindab MEGA patří společně s krytinou IDEAL mezi ekonomické modely, nabízí však vysokou užitnou hodnotu a esteticky dokonalý vzhled.

taskova krytina Mega

Krytina Topline


Lehká střešní krytina vyrobena z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Krytina je profilovaná do tvaru klasických střešních tašek. Pro krytinu Lindab Topline je typický vysoký profil (42mm), který dodává krytině větší tuhost a atraktivní vzhled s nepřehlédnutelnou výraznou vlnou. Krytina Lindab TOPLINE je navíc opatřena dokonale propracovanou pojistnou vodní drážkou, která v místě napojení slouží jako ochrana proti zatečení i při extremních povětrnostních podmínkách.

Topline

Krytina Goodlock


Krytina Lindab Goodlock nabízí unikátní systém kotvení se skrytými kotvícími
šrouby. Krytina Lindab Goodlock je určena na všechny typy budov se
sklonem střechy od 15°. Nízká hmotnost (necelých 5 kg/m2) nezatěžuje krovy a umožňuje použít krytinu pro většinu typů střech. Díky těmto vynikajícím vlastnostem a vzhledu podobnému klasické skládané krytině je vhodná nejen pro novostavby, ale také pro
rekonstrukci starších střech. Taškové tabule jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek s krycí šířkou 1000 mm a délkou 880 mm. Tašková tabule Lindab Goodlock nabízí alternativní způsob kotvení a atraktivní vzhled s výškou vlny 48mm.

taskova krytina Goodlock

Drážková krytina Seamline

Plechová střecha je nadčasová krytina, kterou používají lidé již desítky let. S vývojem materiálů dosahujeme vyšší životnosti a také lepších vlastností oceli jako takové. Důležitým faktem je skutečnost, že ocel po celou dobu své životnosti nemění své vlastnosti. Klenotem mezi plechovými střechámi je krytina Seamline.
Drážková (falcovaná) krytina je léty prověřený způsob zastřešení, vhodný zejména do horských oblastí a do míst se ztíženými povětrnostními podmínkami (např. exponované fasády, návětrné střešní plochy). Ani v českých zemích není žádnou novinkou. Po mnoho let byla za pomoci běžného pozinkovaného plechu pokládána na střechy v oblastech s vysokým sněhovým zatížením, na konstrukce s malým sklonem (mansardy, vikýře, apod.), nebo jako doplněk skládané krytiny.

 seamline

Krytina SRP Click

Inspirace krytiny SRP Click je ukryta v klasické falcované krytině. Jednoduše zaklapnete lamely krytiny a práce je hotova. Krytina SRP Click je nadčasová a spolehlivá krytina stejně jako klasická drážková střecha. Oproti té má SRP Click nespornou výhodu ve své jednoduchosti. Montážník nemá kde dělat chyby.
Sníte o střeše vhodné pro tradiční dům, chatu v lesích nebo hypermoderní funkcionalistickou stavbu? Nebo hledáte spíše novou odolnou krytinu pro rekonstrukci Vašeho současného domova?

Inspirací pro Lindab SRP Click je tradiční falcovaná krytina se stojatými drážkami.

Lindab click01

Trapézové plechy

Trapézové plechy patří již po desetiletí ke střešním a stěnovým krytinám s nejlepším poměrem výkonu a ceny. Tyto velkoformátové krytiny jsou nyní vyráběny s vysokou přesností, díky které jsou veskreré spoje krytiny enormě těsné a pro nezasvěcené pozotovatele téměr neviditelné. Trapézové plechy Lindab se vyrábějí v různých barevných odstínech a tloušťkách. Je proto možné vybrat ten správný profil na kteroukoliv konstrukci. K tomu nám pomáhá i speciální dimenzační software Lindab structure designer.

trapez

 

Akce Bramac

Na výrobky Bramac je nyní sleva až 40%. Více informací na naší prodejně.

© MPS Semily | tel: 481 652 504 | e-mail: obchod@mpssemily.cz