PRODUKTY

dojedeme kamkoliv

Prefa

logo prefa

Ceník 2015 ke stažení zde.

 

Webové stránky: www.cz.prefa.com/cz.

Trvanlivá střecha PREFA, středobod dokonale sladěného kompletního programu, je výsledkem permanentního výzkumu a nejtvrdších testů z praxe předního specialisty na hliníkové střechy PREFA.

Základním materiálem pro hliníkové výrobky PREFA jsou slitiny dle EN 1396. Povrchová úprava falcovaných tašek, falcovaných šindelů, falcovaných šablon, okapových žlabů,
trubek a plechů probíhá metodou coil coating a splňuje přísné požadavky ECCA (European coil coating Association) v Bruselu. 40 let záruka na základní hliníkový materiál falcovaných tašek PREFA, falcovaných šindelů PREFA a falcovaných šablon PREFA proti rozbití, korozi a poškození mrazem v přirozených podmínkách a při odborné pokládce stavebním klempířem!

Technické detaily:

Standardní barvy - povrchová úprava stucco
Na přání lze dodat v hladkém provedení - dodací lhůta zhruba 10 dní.
Falcované tašky, šindele a šablony PREFA z přírodního hliníku, zinku a mědi na vyžádání.


Falcované tašky PREFA

Patří s pouhými 2,3 kg/m² k nejlehčím ale také nejstabilnějším střešním materiálům vůbec. Pouhými čtyřmi taškami lze pokrýt celý čtvereční metr plochy střechy. Osm standardních barev PREFA a rozsáhlý program příslušenství poskytují vizuálně atraktivní a extrémně trvanlivé střechy.

Falcovana taska antracitFalcovana taska tmavecervena

Falcované šindele PREFA

Spojují tisíckrát osvědčený kosočtvercový tvar s moderními vlastnostmi high-tech materiálu z hliníku. To dělá falcované šindele PREFA perfektním pokrývacím materiálem pro starší objekty. Kromě klasických struktur střech se ale i moderní objekty stále častěji pokrývají falcovanými šindeli PREFA. Mnoho standardních barev zaručuje krásné a harmonické plochy střech. Nezbytnou bezpečnost zaručují drážky na podélné a příčné straně. Tak vzniká bezpečná vazba odolná povětrnostním vlivům.

Falcovany sindel mechovezelenaFalcovany sindel svetleseda

Inovativní produkt falcovaná šablona

Falcovaná šablona z řady střešních prvků PREFA má zajímavý tvar.
Střechy z falcovaných šablon se vyznačují harmonickou hrou světla a stínu, tvořenou vroubkovaným ražením jednotlivých falcovaných šablon. Pokládací technika falc na falc zajistí perfektní integraci do celkového střešního systému PREFA.

Falcovana sablona bridlicovaFalcovana sablona tmavehneda

 

Akce Bramac

Na výrobky Bramac je nyní sleva až 40%. Více informací na naší prodejně.

© MPS Semily | tel: 481 652 504 | e-mail: obchod@mpssemily.cz