PRODUKTY

dojedeme kamkoliv

Cembrit

logo

 Ceník pro rok 2015 zde

Inspirační brožura Dolmen

 

Webové stránky: www.cembrit.cz.

Společnost Cembrit a.s. je součástí dánské společnosti Cembrit Holding A/S.
Cembrit patří mezi největší výrobce stavebních materiálů v Evropě.
Společnost se zaměřuje především na výrobu střešní krytiny a fasádních desek z vláknocementu.
Výrobky jsou určeny pro střechy obytných, občanských i průmyslových objektů a na fasádní obklady
budov a obklady interiérů.
Střešní krytinu a fasádní desky společnosti Cembrit a.s. charakterizuje:

  • dlouhá životnost                          
  • moderní vzhled
  • nízká hmotnost                            
  • zdravotní nezávadnost
  • vysoká spolehlivost                      
  • rychlá a jednoduchá montáž

Tradiční střecha s tradiční Českou šablonou

Vláknocementová střešní krytina Česká šablona je výrobek na bázi cementu, buničiny a umělých vláken. Všechny výrobky mají speciální povrchovou úpravu pro zvýšení její životnosti a odolnosti. Šablona prochází v průběhu výroby několikastupňovým barvením při kterém se na ni nanáší pigmentové cementové pasty a transparentní vrstvy. Díky tomu získává moderní, přírodní a přirozený vzhled, který sluší každé střeše. Použití od sklonu střechy 30°.

sablona cerna detailsablona strecha

Moderní řešení pro moderní střechu

Vláknocementová střešní krytina Anglický obdélník je výrobek na bázi cementu, buničiny a umělých vláken. Všechny výrobky mají speciální povrchovou úpravu pro zvýšení její životnosti a odolnosti. Anglický obdélník prochází v průběhu výroby několikastupňovým barvením při kterém se na ni nanáší pigmentové cementové pasty a transparentní vrstvy. Díky tomu získává moderní, přírodní a přirozený vzhled, který sluší každé střeše.
anglicky.grafit.detailanglicky

Vláknocementová střešní krytina Dánský obdélník

Dánský obdélník e výrobek na bázi cementu, buničiny a umělých vláken.

Všechny výrobky mají speciální povrchovou úpravu pro zvýšení její životnosti a odolnosti. Dánský obdélník prochází v průběhu výroby několikastupňovým barvením při kterém se na ni nanáší pigmentové cementové pasty a transparentní vrstvy. Díky tomu získává moderní, přírodní a přirozený vzhled, který sluší každé střeše. Použití již od sklonu střechy 18°.

dansky cervena detaildansky grafit dum

Moderní střecha s tradiční bobrovkou

Vláknocementová střešní krytina Bobrovka je výrobek na bázi cementu, buničiny a umělých vláken. Všechny výrobky mají speciální povrchovou úpravu pro zvýšení její životnosti a odolnosti. Bobrovka prochází v průběhu výroby několikastupňovým barvením při kterém se na ni nanáší pigmentové cementové pasty a transparentní vrstvy. Díky tomu bobrovka získává moderní, přírodní a přirozený vzhled, který sluší každé střeše.

bobrovka cervena bobrovka


Návrat k tradici s krytinou Rhombus

Vláknocementová skládaná krytina se vyznačuje mimořádně působivým estetickým vzhledem, což ji předurčuje i pro pokrývání střech historických a památkových objektů. Jejich velkou předností je nízká hmotnost a z toho vyplývající snadná manipulace a nízké zatížení krovů.

Speciální povrchovou úpravou je dosaženo tvrdého a otěruvzdorného povrchu. Mnoholeté zkušenosti v oblasti výroby vláknocementových stavebních materiálů jsou zárukou spokojenosti několika generací majitelů staveb. Střešní krytina Rhombus je vhodná do všech klimatických oblastí České republiky.

Rhombus detailrhombus


Obnovená výroba krytiny Rhombus šablona

Střešní krytina Rhombus Stein a Rombus Šablona byla v minulosti velmi oblíbeným výrobkem. Proto jsme se rozhodli, jeho výrobu obnovit a obohatit tak vláknocementový trh o další a historicky osvědčený tvar střešní krytiny.

Střešní krytina je vhodná pro sklony střech již od 25° a všchny klimatické oblasti ČR.

rhombus sablonarhombus sablona strecha

Bravan

Jedinečně přitažlivé hrany, vytvořené pomocí technologie štípaní, jsou převratnou inovací v oblasti krytin napodobující přírodní břidlici. Řady výrobků Dolmen a Bravan nejenže skvěle vypadají, ale na rozdíl od přírodní břidlice váží pouhou polovinu. Další neopomenutelnou výhodou je daleko nižší cena.

Střešní krytina Bravan vychází z léty prověřené vláknocementové střešní krytiny Anglický obdélník.

Jejich stejné rozměry znamenají rovněž ověřenou technologii pokládky a okamžitou nabídku odzkoušených střešních doplňků, jako jsou sněhové zachytávače, větrací hlavice, držáky solárních panelů a další.

Bravan celekbravan inspirationpage


Dolmen

Jedinečně přitažlivé hrany, vytvořené pomocí technologie štípaní, jsou převratnou inovací v oblasti krytin napodobující přírodní břidlici. Řady výrobků Dolmen a Bravan nejenže skvěle vypadají, ale na rozdíl od přírodní břidlice váží pouhou polovinu. Další neopomenutelnou výhodou je daleko nižší cena.

Dolmen je menší variantou střešní krytiny Bravan.

Jelikož její základní rozměr vychází rovněž z již vyzkoušené krytiny, přináší v sobě Dolmen stejné výhody spojené s montáží a zárukou kvality jako krytina Bravan.


Střešní krytina Dolmen vytváří působivé a přitom velmi odolné střechy do všech klimatických podmínek.

Dolmen Celekdolmen strecha

 

Akce Bramac

Na výrobky Bramac je nyní sleva až 40%. Více informací na naší prodejně.

© MPS Semily | tel: 481 652 504 | e-mail: obchod@mpssemily.cz